O nás

Pomůžeme Vám rozšířit výhled za Vaše zdi

HI okna je produktová značka společnosti Hinton a.s. zaměřená na kompletní dodávku a realizaci hliníkových oken, dveří a fasád.

Od velkých velikostí po jedinečné tvary dokáže náš tým vytvořit krásná a vysoce kvalitní okna a dveře. Prostřednictvím našeho vlastního procesu projekce a výroby můžete rozhodnout o každém detailu od tvaru, barvy až po typ skla, které bude použito. Kontaktujte nás ještě dnes a vytvořme okno, či dveře, které jsou pro váš domov zcela jedinečné.

Váš projekt umíme zrealizovat na klíč.

 

Okno je styl.

Projekce

Naše dlouholetá praxe projekce a výroby produktů, které fungují rok co rok, nám umožňuje nabídnout Vám funkční okna a dveře nejvyšší kvality.

Realizovali jsme projekty atypických a složitých stavebních výplní bytových domů, rodinných domů, průmyslových staveb, autosalonů, nákupních center a kancelářských budov. Díky celému procesu, který probíhá v rámci jedné firmy, Vám můžeme nabídnout opravdu funkční výrobky, kterým můžete věřit. Řešíme projekt komplexně. Naši projektanti dokáží vytvořit libovolnou velikost a styl okna tak, aby vyhovovalo vašim preferencím a designu. Navrhujeme s ohledem na vaše potřeby.

Výroba

Společnost HINTON disponuje vlastním výrobním závodem ve středočeských Milovicích. Výroba hliníkových výplní probíhá za využití moderních technologií ve výrobě samotné, ale i ve fázi projekční a realizační.

Výrobní prostory jsou vybaveny CNC stroji, v oblasti  přípravy výroby využíváme CAD/CAM systémy spolu s optimalizovaným systémem skladového hospodářství.

Naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru, jsou odborně proškoleni. Při výrobě využíváme procesy a systémy řízení kontroly, veškeré naše výrobky odpovídají normám a výrobní závod opouštějí ve vysoké kvalitě.

Realizace

Díky komplexnímu procesu od projekce, výroby až po provedení, jsme úspěšně realizovali hliníková okna a dveře, příčky, střešní okna, posuvné dveřní systémy, světlíky, prosklené sloupko-příčkové fasády, element fasády, zimní zahrady, bazénové haly, protipožární systémy aj.. Perfektních výsledků, při realizaci, dosahujeme díky zkušeným zaměstnancům, kvalitě používaného materiálu, precizní koordinaci a kontrole probíhajících prací. Profesionálně provedená montáž je jeden ze základních pilířů dlouhé životnosti vašich oken a dveří. Stojíme si za každým výsledným produktem a realizací.

Preciznost, dodržování termínů, technická profesionalita a důraz na detail dělají z našeho týmu špičku i při těch nejnáročnějších realizacích. Případné vzniklé problémy řešíme, komunikujeme, respektujeme Vaše názory a požadavky.

 

 

Souhlasím
###message