Hliníkové dveře

Výběr je zcela na vás

Exclusive

Řada profilů v této kategorii je tou nejlepší, TOP na trhu s hliníkovými výplněmi. Je určena pro velmi náročné projekty a zákazníky, kteří potřebují dosáhnout těch nejlepších tepelně izolačních hodnot pro své budoucí bydlení. Používá se pro výstavbu pasivních domů, kde do těchto prvků zasklíváme izolační trojskla té nejvyšší kvality a nejlepších tepelných vlastností.

Pomocí těchto výrobků dosáhnete maximálně efektivního nakládání s energiemi na provoz svého domu, které se Vám po celou dobu životnosti budou několikanásobně vracet zpět. Řada několika těsnění Vám poskytne ten nejlepší komfort pro Vaše bydlení.

Výhody řady:
Trojsklo
Zasklení velkými formáty
Dokonalý vzhled
Dokonalá těsnost
Pasivní domy
Nejvyšší tepelná izolace

Standard

Řada profilů v této kategorii nabízí možnosti optimalizace ceny a technických vlastností výrobků. Pokud se nechystáte stavět pasivní dům, nebo pokud provádíte rekonstrukci, výměnu stávajících starých oken a nemáte požadavky na nejvyšší technické parametry výrobků, pak je pro Vás určena právě tato řada. Jsme schopni volbou různých technických parametrů s Vámi optimalizovat i cenu a tím ušít celý projekt přímo Vám na míru. Výrobky vynikají velmi dlouhou životností, tvarovou stálostí, umožňují zasklívání velkých formátů skel a tím Vám nabízí ničím nerušený kontakt s krajinou a prosvětlení Vašich místností.

Výhody řady:
Vynikající těsnost
Vysoká izolace
Optimální cena / výkon
Zasklení velkými formáty

Economic

Tato řada výrobků je vhodná do míst, staveb, kde nejsou požadované vysoké nároky na tepelnou techniku výrobků, slouží například pro výrobu zádveří, vnitřních dělících stěn do kanceláří, výrobu prosklených zasedacích místností – případně studených prostor – chodeb, schodišťových stěn bytových domů.

Do této řady výrobků lze zasklívat jednoduchá zasklení. Vyniká také svou tvarovou stálostí, vysokou životností a atraktivním vzhledem.

Výhody řady:
Možnost zasklení jednoduchým sklem
Ideální řešení vnitřních prostor za rozumnou cenu
Stavby, části staveb, bez zvýšených požadavků na tepelnou izolaci

Parametry produktů

Exclusive Standard Economic
Tepelná izolace prvku Uw [W/m2K] až 0,53 až 0,9 až 1,0
Tepelná izolace rámu Uf [W/m2K] až 0,8 až 1,2 až 1,9
Zvuková izolace [dB] až 48 až 45 až 41
Stavební hloubka rám/křídlo [mm] 95/104 77/86 70/79
Minimální pohledová výška rám + křídlo [mm] 95 50,5-207 / 89-276 47-204 / 84-257
Maximální tloušťka zasklení rám/křídlo [mm] 72/81 58,5/67,5 51/60
Počet těsnění 7 5 2

Poptávkový formulář:

Přiložit soubor (např. projektovou dokumentaci, zákresy nebo fotografie)
Souhlasím
###message